رانکار صنعت برگزار کننده دوره های آموزشی تخصصی خودروهای سبک و سنگین

دوره تعمیرات موتور و گیربکس کیا و هیوندای

گروه فنی مهندسی رانکار صنعت مفتخر است تا دوره تعمیرات موتور و گیربکس خودروهای کیا و هیوندای را در اصفهان و تهران  به صورت تئوری و عملی برگزار نماید.

دوره تعمیرات موتور و گیربکس خودروهای کیا و هیوندای در ۵ روز مستمر برگزار می شود که از این ۵ روز ۳ روز مختص تعمیرات موتور بوده  و ۲ روزش  مربوط به آموزش گیربکس میباشد.

در طول ۳ روز آموزش موتور ، یک موتور  به طور کامل باز و بست شده و به صورت کامل توضیح داده میشود موتور را هم خود هنرآموزان باز و بست کرده و استاد مربوطه کلیه توضیحات را به هنرآموزان در حین کار میدهد همچنین تفاوت های بین موتورهای خانواده کیا و هیوندای به طور مفصل گفته می شود .

در طول این ۳ روز که مختص موتورهای خانواده کیا و هیوندای می باشد کلیه نکات فنی و توضیحات لازم به صورت تئوری و عملی گفته شده و همچنین کار با دستگاه دیاگ نیز آموزش داده میشود.

در ۲ روز باقی مانده از این دوره ۵ روزه به آموزش گیربکس خودروهای کیا و هیوندای پرداخته می شود.که در طول این ۲ روز یک گیربکس به صورت کامل باز و بست شده و کلیه نکات فنی به هنرجویان گفته خواهد شد و خود هنرجویان با کمک استاد گیربکس را باز و بست خواهند کرد.

شایان ذکر است که در این دوره تفاوتها و شباهتهای بین مدلهای مختلف کیا و هیوندای نیز کاملا شرح داده خواهد شد..

صبحانه ،ناهار،شام و خوابگاه نیز رایگان در اختیار هنرآموزان عزیز قرار میگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمائید.